nfl jerseys cheap wholesale soccer jerseys cheap nfl jerseys cheap authentic nhl jerseys wholesale cheap nhl hockey jerseys from china
 
Back 1 Back 2 Back 4 Back 3 Back 5 Back 6 Back 7 Back 8 Back 9 Back 10

BAŞKANIN MESAJI

ONGAN grup olarak, ekonomik göstergelerin çeşitlilik arz ettiği, ülke ve dünya ekonomisinde dalgalanmaların yaşandığı 2009 yılını, yine planladığımız şekilde efektif çalışarak, üreterek ve hedeflerimize her an bir adım daha yaklaşarak tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

ONGAN grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren İpek tekstil’in ihracat kapasitesi 2009 yılında %5,09 büyüme payı ile 83,2 milyon dolara ulaşmış, bu rakam 2010 yılında seviyelerinde seyretmiştir.

Türkiye’nin en büyük ilk 500 ihracatçı firması sıralamasında yer alan İpek tekstil ve Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi firması arasında Ongan tekstil, başarılarını 2010 yılında da planladığı şekilde devam ettirme adına, hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Dünya ekonomisini, global anlamda etkileyen değişim ve hareketlere paralel olarak, Ongan grup, 2009 yılını geliştirme açık vizyonu ve şeffaflık ilkesi ile sistematik bir şekilde tamamlamış, ülke ekonomisindeki ve ihracat kapasitesindeki istatiksel hacmini günden güne pekiştiriştir.

Müşteri memnuniyetini sağlamanın ilk şartının uyumlu ve eğitimli bir ekip çalışması olduğu bilinciyle, devamlı gelişen hedeflerimiz doğrultusunda, şeffaflık politikamızı koruyarak, belirli dengeleri muhafaza ederek; üretimimizi arttırmak, kaliteyi daima ve daha fazla yükseltmek ve genç dinamik bir ekiple beraber hareket ederek keyifli bir çalışma ortamının sürekliliğini sağlamak öncelikli ilke ve hedeflerimizdir.

ONGAN grup önümüzdeki 5 yıllık gelişim planı içerisinde hedeflerine ulaşmak için kaliteli ve etkin çalışarak, ülke ekonomisine ve kalkınmasına katkıda bulunmayı hedeflemiştir. ONGAN olarak başarının ve daima gelişmeye açık olmanın, sınırlandırılması ve sıralandırılması gerekmediğinin bilincindeyiz.

Misyonumuz; aynı zamanda operasyonel ve organizasyonel bağlamda daima takdir gören şeffaflık politikamızın gerek müşteri bazında gerekse kurumsal anlamda örnek teşkil etmesidir.

Görsel bir illüzyon yaratmak çabası içinde değiliz. Bunun yerine , periyodik bir şekilde iş hacmini genişletmek ve başarıyı hefleyen etkin bir çalışma sistemini geliştirmek adına çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Genç ve dinamik kadromuzla beraber, kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, toplumsal yükümlülüklerimizi göz ardı etmeden, müşteri memnuniyetini maksimum seviyelerde sağlamayı ve bu süreç içerisinde aynı zamanda ülkemiz içinde gerçek ve değer olmayı kendimize görev edindik.

Bu anlayışımız daima gelişerek ve hedeflerimi büyüterek devam edecektir.

Saygılarımla,

Suat ERDOĞAN